Peninsula Termal Otelleri (Kaplıca)

şifalı sular, romatizma, kas hastalıkları, alternatif tedavi, havuz, otel,
Peninsula kaplıcaları ilk dönem doğal sıcak su kaynaklarındandır. Avusturalya-Melbourne sadece 90 dakikadır. Dinlenme ve yenilenme için rüya gibi bir ortam sağlayan havuzları ve özel banyoları, doğal termal mineralli sulara sahiptir.. Peninsula kaplıcaları mineral bakımından zengin termal kaynaklardır. Doğal şifalı su havuzların da yıkanmak bir çok rahatsızlığı giderir.

Peninsula kaplıcalarının 50°C deki, doğal mineralli sıcak kaynak suyu 637 metre derinliğinde bir yeraltı kaynağından gelir. Su kaynağının havuzları, yeryüzünde 37°C ila ile 43°C arasındadır. Peninsula Kaplıcaları, kükürt, kalsiyum, magnezyum, potasyum ve "sodyum klorür bikarbonat" (Na-Cl.HCO3) olarak sınıflandırılır. Mineral zenginliği, terapötik avantajlar, eklem romatizması, omuz sertliği, yorgunluk ve kas şikayetleri azaltma, nevralji hafifletilmesi ve doğurganlığı arttırıcı etkilerinin olduğu biliniyor.

Su Mineral Analizi mg/L
Bikarbonat (1163)
PH 6.82
Amonyak (NH3) 2.7
Bor 1.3
Bromür 3.6
Kalsiyum 116.0
Klorür 1432,0
Florür 0.73
Lityum 0.15
Magnezyum 90.0
Potasyum 64.0
Rubidyum 0.14
Silika (SiO2 olarak) 23.0
Sodyum 868,0
Stronsiyum 1.7
2.7 Sülfat

Alternatif tedavi, kaplıca oteller, sıcak su kaynakları, kaplıcalar, romatizma kas iskelet ağrıları, sıcak su faydaları, yorgunluk belirtileri, yaşlanma etkileri, cilt bakımı

1 yorum:

  1. gitmek lazım o zaman :) ayrıca sivilce konusuna gelince bende aknemax diye bir losyon kullanıyorum ürünün etkisini gördüm diyebilirim herkese tavsiye ederim kaplıca gidemeyen varsa :)

    YanıtlaSil