Hafıza Kaybı, Unutkanlık Tedavisinde Japon Eriği

 Gingko biloba  dolaşım bozuklukları tedavi  bellek güçlendirmek geleneksel tıp   demans Alzheimer hastalığı  yaşlılık belirtileri  zayıf kan dolaşımı güçsüzlük
japon Eriği( Gingko biloba ) dolaşım bozukluklarını tedavi etmek ve belleği güçlendirmek için geleneksel tıpta kullanılır. Tüm çalışmalar, Japon Eriğinin demans (Alzheimer hastalığı) ve yaşlılık belirtilerinden olan bacaklarda zayıf kan dolaşımının yol açtığı güçsüzlük, titreme ve aksama tedavisinde etkili olabilir.

japon Eriğinin yaşlılarda bellek artırıcı etkileri çok umut vericidir. Labaratuar çalışmalarında, japon eriğinin kan damarlarını genişletici kan trombosit yapışkanlığını azaltarak kan dolaşımını arttırdığı da tespit edilmiştir.

Japon Eriği (ginkgo) aspirin dahil, bazı kan inceltici ilaçların etkilerini artırabilir. Kan inceltici ilaçlar kullanan kişilerde Japon Eriği (ginkgo) kullanmadan önce doktorunuza sormalısınız. Ayrıca Sara nöbeti ve doğurganlık sorunları olan insanların da kullanmadan önce olumsuz yan etkilerinin neler olabileceği konusunda doktora danışmaları önerilir.

Şifalı Bitkiler, alternatif tedavi, faydalı Bitkiler, Bellek güçlendirme, Hafıza kaybı, Demans, Alzheimer hastalığı, Yaşlılık Belirtileri, Bacaklarda Halsizlik, Kan dolaşımı, Unutkanlık tedavisi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder