Basit Ev Yapımı Yüz Maskeleri ile Kendinizi Şımartın!

çikita muz rüyada muz görmek cilt bakımı maymun Amerika afrika cilt bakım  cilt lekeleri  cilt maskesi  maske  cilt kanseri  cilt maskeleri  cilt hastalıkları  cilt bakım ürünleri  suna dumankaya     cilt bakım oyunları  cilt bakım ürünleri  cilt bakımı oyunları  cilt lekeleri için  cilt maskeleri  cilt maskesi  cilt no sorgulama
İki mucize Muz Maskesi:
Sıcak bölgelerde yetişen Muz bünyesinde mineraller ve bol miktarda vitaminler barındırır. Muz ile yapılan maske cildi yenilediği gibi yaşlanmayı da geciktirecektir. Cildinizi nemlendirir, yumuşak duygu bırakır.

Tamamen doğal Maske 1;
1 adet Muz
2 çorba kaşığı Yoğurt
2 çorba kaşığı Bal
Bir kâse içerisinde yoğurt, bal ve 1 orta boy muzu iyice karıştırınız. Macun durumuna gelen karışımı boyun bölgesi dahil yüzünüze uygulayınız. 15-20 dakika bekletiniz. Soğuk su ile durulayınız.

bal gibi  bal ligi  kenan bal  bal köpüğü  bal gibi kenan  kenan doğulu  bal rengi  kenan doğulu bal  avea bal  bal rengi saç     avea bal  bal gibi  bal gibi kenan  bal köpüğü  bal köpüğü saç  bal ligi  bal rengi
Tamamen doğal Maske 2;

-1 çorba kaşığı Gül suyu

-1 çorba kaşığı Bal

-1 çorba kaşığı Yoğurt

-1 adet Muz

Bir kâse içerisinde gül suyu, yoğurt, bal ve muzu iyice karıştırınız. Macun durumuna gelen karışımı boyun bölgesi dahil yüzünüze uygulayınız. 15-20 dakika bekletiniz. Soğuk su ile durulayınız.

NOT: Sitemizde yer alan yazılar çeşitli akademik kaynaklardan derlenmiş olup, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kesinlikle ilaç olarak sunulmamaktadır. Bu bilgilerden istifade şekli kişinin kendi sorumluluğundadır. Rahatsızlığınızın tedavisi için lütfen öncelikle bir doktora danışınız.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder